Caffè Nero'yu kurarken amacımız, şirkette bir aile duygusu yaşatmak ve dürüstlüğe önem veren bir işletme oluşturmaktı. Şimdi İngiltere'de ve bulunduğumuz diğer ülkelerde 450'den fazla mağazamızla, adil ve etik sahibi bir kurum olma sorumluluğumuzu daha da ciddiye alıyoruz. Yaptığımız her işin içinde yaşadığımız toplulukları, tedarikçilerimizi, personelimizi ve doğayı nasıl etkilediğini gözetme sorumluluğunu da taşıyoruz.


Kahve Tedariği


Mükemmel espresso ve espressolu içecekler hazırlayarak kazandığımız şöhretimizle gurur duyuyoruz. Bu şöhret, misafirlerimize sürekli mükemmel kahveyi sunabilmek için en kaliteli kahve çekirdeklerini satın alarak elde edildi.

Kaliteli kahvelerin sürdürülebilir olarak tedarik edilmesi için, çiftçilerin ve yaşadıkları toplulukların sadece kahve standartlarını değil, çiftliklerin ve kahvenin yetiştirildiği toplumsal çevrenin standartlarını korudukları için ödüllendirilmeleri gerektiğini biliyoruz. Kaliteli kahveleri yüksek fiyatlardan satın almamız, yetiştiricileri bu standartları korumaya teşvik etmektedir. Biz de bu yolla, benzer hedefleri olan kurumlarla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğimize inanıyoruz ve böyle devam edeceğiz.

Sağlığın Önemi


Her damak tadına hitap eden ve sağlıklı ürünler de içeren kaliteli, taze gıdalar sunmaya kararlıyız.

Yiyecek ve İçecek ekibimiz, ürünlerimizin besin değerlerini sürekli olarak inceliyor ve tuz ve yağ içeriğini en optimum noktada tutmak ve misafirlerimize alternatif seçenekler sunmak için çalışıyoruz. Daha az kalori içeren ürünlerimizin bu özelliğini etiketlerinin üstünde ve raflarda gösteriyoruz.