Yiyecek çeşitlerimiz, ister kahvaltı, ister öğle yemeği, ister akşamüstü atıştırması için lezzetli ve doyurucu bir seçenek bulabilmeniz amacıyla, özenle hazırlanmıştır.


Sandviç, en önemli geleneklerimizden biridir. Bizim amacımız, mesleği fırıncılık olan işletmelerde pişen en güzel ekmekleri bulup en kaliteli, taze malzemelerle harika sandviçler hazırlamaktır.


Tereyağlı kruvasanlarımız, çikolatalı ve kuru üzümlü ekmeklerimiz özenle işin uzmanları tarafından üretilir.

Caffè Nero muffinleri olmadan sepetlerimiz eksik kalırdı. Bu kekler de çok özenli tariflere göre hazırlanır. Yabanmersinli muffinlerimizin içinden yabanmersinleri taşar, çikolatalı keklerde ise sadece hakiki çok iyi kalite çikolata kullanılır.


Taze malzeme ile özenle evde pişirilmiş gibi, doyurucu çorbalarımız mevcuttur. Çorbalarımızı içerken yerel dokunuşlarla zenginleşen sağlıklı ve doyurucu bir tat bulacaksınız.


Pasta, tatlı ve cookielerimizin çoğu özel Caffè Nero tariflerine göre hazırlanır. İtalyan esintili Tarti di Frutti ve Limonlu Cheesecake’den klasik Chocolate Fudge Cake'e, İtalyan Panettone'den yumuşak Triple Chocolate Cookie'ye kadar kahvenin yanında damak zevki uygun bir tatlı mutlaka vardır.