Kahveli İçecekler

Caffè Nero espressosu, tüm buzlu kahve içeceklerimizin de kalbinde yer aldığından, espresso ne kadar iyiyse, bu içecekler de o kadar iyi olmaktadır. Tüm buzlu kahve içeceklerimiz iki ölçü özel Caffè Nero harmanı espresso ile hazırlanır.

Frappè Latte

Caffè Nero'ya özeldir ve en ünlü, en popüler buzlu içeceğimizdir. Caffè Nero espressosu, süt, buz ve özel Frappe karışımımız, yağ oranı da düşük olan bu ferahlatıcı, kremamsı, yumuşak içimli lezzeti yaratır. Denediğinizde, neden bu kadar çok meraklısı olduğunu da anlayacaksınız.

Mocha Frappè Latte

Frappe Latte'ye benzer ama kahveye önce tepeleme iki kaşık çikolata tozu, ondan sonra frappe karışımı, süt ve buz eklenir. Caffè Nero espressosunun yoğun tadı, çikolatanın yumuşaklığı ve lezzetiyle birleşir, her bakımdan harika bir sonuç çıkar ortaya.

Buzlu Kahve (veya Buzlu Americano)

Çok ferahlatıcı, çok Avrupalı bir içecek. Espresso, buz ve su bir aradadır. Genellikle karıştırıcıya atılmaz, sadece kaşıkla karıştırılır.

Frappè Nero

Fransız şurupları kullanılır çünkü lezzetlidir. Hem de çok lezzetli. Şurubu buz, süt ve özel Frappe karışımımızla bir araya getirerek bu lezzetli sütlü içecekleri hazırlanır. En çok tercih edilen çeşitlerimiz Çikolata, Çilek ve Muz Frappe, ama istediğiniz herhangi bir şurupla da hazırlatabilirsiniz; baristalarımıza söylemeniz yeterlidir. Nane veya Vanilya Frappe'yi de tavsiye ederiz.

Tüm sütlü içeceklerimiz, yağsız süt veya soya sütüyle hazırlanabilir. Sütlü içeceklerimizde kullandığımız frappe karışımı süttozu içerdiği için, bu içeceklerin hiçbiri süt ürünlerinden arınmış değildir. Buzlu Americano ise özel Frappe karışımını içermediği için, soya sütüyle yapılırsa hiç süt ürünü içermez.Fruit Booters

Yüzde yüz doğal meyve suları, buzla karıştırılır. Çok lezzetli, çok serinletici ve %99 yağsızdır. Tüm Fruit Boosters glütensiz ve süt ürünsüzdür.